aynazkohansal@gmail.com

kohandesin.ir

طراحی بنر

طراحی بنر

طراحی بنر خلاقانه و حرفه ای خود را به ما بسپارید.کهن دیزاین گروهی خلاق و جوان ارائه دهنده طرح های زیبا ،حرفه ای و منحصربفردبا قیمت مناسب و مقرون بصرفه تلاش داردتا در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت ترین کارها را تقدیم حضورشما مشتریان گرامی کند.

بنر چیست؟

بنر ابزاری برای ارائه تبلیغات با روشی هنری و گرافیکی است.ترکیبی از نوشته و طرح که توسط گرافیست طراحی میشود . تصویر و طرح به صورت ماهرانه ادغام شده و اغلب شعارهای تبلیغاتی روی آن نوشته میشود .طراحی بنر یکی از سخت ترین مباحث در حوزه گرافیک محسوب میشود چرا که طراح گرافیک باید به صورت زیرکانه و خلاقانه در چند جمله و چند شکل اثری خلق کند که مخاطب در کمترین زمان ممکن متوجه موضوع شود.

طراحی بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی باید توسط جملاتی کوتاه ،ساده و تاثیر گذار ایجاد شود .در طراحی بنر تبلیغاتی باید به هارمونی رنگها با توجه به نوع محصول توجه خاصی شود .دقت در انتخاب نوع فونت از اهمیت بسزایی برخوردار است همچنین رنک زمینه طرح نسبت به محیط انتخاب میشود .

انواع بنر تبلیغاتی

بنر ثابت: به بنری گفته میشود که با ابعاد مشخص برای تبلیغ و معرفی کالا طراحی شده است .همانطور که از اسمش پیداست بنر ثابت وسیله ای است که تصاویری ثابت دارد و فاقد انیمیشن و تصاویر متحرک است.

بنر متحرک: به دو دسته بنر گیف و بنر فلش تقسیم میشود .این نوع بنرها توسط نرم افزارهای ساخت انیمیشن و موشن گرافیک ساخته  میشوند .

بنر تعاملی : به بنری گفته میشود که توسط کدهای HTML ساخته و طراحی می شود و بسته با نیاز مخاطبان آنها را به فضای مربوطه و درخواستی انتقال و ارجاع میدهند .

گروه طراحان سایت و گرافیک کهن دیزاین افتخار این را دارد که با مشاوره رایگان شما را در راستای پیشبرد اهدافتان و انتخاب نوع بنر یاری کند . ما با بهترین کیفییت و نازلترین قیمت در کمترین زمان ممکن بهترین ایده ها را تقدیم حضورتان میکنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه طراحی لوگو

لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
طراحی لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو